Bucatar,ajutor bucatar-Cipru

ACS EUROPE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Selectam candidati pentru postul de bucatar si ajutor bucatar in Cipru.

Acte inscriere:
-CV in limba engleza
-fotografie corp intreg
-copie CI
-Diplome/certificate/recomandari
Taxa procesare dosar de 40 RON

La semnarea contractului, candidatii se vor prezenta obligatoriu cu:
- Adeverinta medicala-clinic apt sanatos (de la medicul de familie)
- Cazier judiciar

Actele se pot depune personal la sediul agentiei noastre, prin email sau in plic prin posta la adresa: Brasov,B-dul Eroilor nr.3A, Intrarea C, Birou M3, Cod Postal 500.007, jud.Brasov(Centrul de Afaceri Cristiana ).
Luni-Vineri, orele 10-18

Tel.0768100160,0740216246
Email:job@acs-europe.ro
www.acs-europe.ro

CERINTE

-Bucatari si bucatarese 25-45 ani.
-cunostinte de limba engleza la nivel mediu
-experienta in bucatarie internationala

BENEFICII OFERITE

-contract de munca incheiate pe 6 si 12 luni.
-salarii de la 700-1000 euro net/luna (in functie de experienta si oferta angajatorului).
-cazare si mancare asigurata gratuit de catre angajator
-program de lucru: 8-10 ore/zi, 6 zile/saptamana

Agentie de selectie si plasare forta de munca in strainatate