ASISTENTA MEDICALA-CIPRU

SC AS ALMIROM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

As Almirom recruteaza pentru contract in Cipru,fara taxe,fara comision nici inainte,nici dupa angajare : ASISTENTA MEDICALA pentru policlinica particulara. Se cer : experienta minim 5 ani in domeniu,limba engleza nivel conversational,limba greaca constituie avantaj,detinatoare de permis de munca ca asistenta medicala in statele membre europene,varsta maxima 40 ani. Se ofera contract 1 an,program de lucru 6 zile pe saptamana/9 ore zilnic,salariu net lunar 900 Euro,hrana gratuita in timpul programului de lucru,concediu si asigurari platite de angajator. Pentru aplicatii trimiteti CV foarte detaliat in lb.engleza,diplome de studii,C.I.,eventuale recomandari,cazier,permisul de munca ca asistent medical in statele membre europene si o fotografie recenta ortostatica (in picioare) la adresa de e-mail : almirom@buzau.ro. Relatii : Tel/Fax 0238716173,mob 0721584097, 0768796726.

CERINTE

AVIZATA DE MIN.MUNCII cu nr 14/2003, PENTRU SELECTIA SI PLASAREA FORTEI DE MUNCA IN STRAINATATE