asistent manager recrutare in BUZAU

SC AS ALMIROM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Almirom angajeaza urgent pentru sediul din Buzau,asistent manager recrutare cu minim 5 ani experienta in recrutare si selectie personal pentru contracte de munca in strainatate. Pentru aplicatii trimiteti CV foarte detaliat,diplome de studii,C.I.,eventuale recomandari si o fotografie recenta ortostatica (in picioare) la adresa de e-mail : almirom@buzau.ro. Relatii : Tel/Fax 0238716173,vodafone: 0721584097,cosmote: 0768796726.

CERINTE

BENEFICII OFERITE

AVIZATA DE MIN.MUNCII cu nr 14/2003, PENTRU SELECTIA SI PLASAREA FORTEI DE MUNCA IN STRAINATATE