Ajutoare Bucatarie / Femeie de Serviciu

SC AS ALMIROM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Almirom selecteaza Ajutoare Bucatarie / Femeie de Serviciu pentru contract de munca sezonal/anual in Cipru.Se cer: experienta in preparare salate,omlete si hamburgeri,experienta in curatenie ;limba engleza mediu,varsta 30 - 50 ani.Se ofera: cazarea si hrana gratuite,salariu net lunar 683 Euro plus tips,asigurari platite,angajari urgente.Tarif de mediere 400 Euro. Pentru aplicatii trimiteti CV foarte detaliat in lb.engleza,diplome de studii,C.I.

CERINTE

Almirom selecteaza Ajutoare Bucatarie / Femeie de Serviciu pentru contract de munca sezonal/anual in Cipru.Se cer: experienta in preparare salate,omlete si hamburgeri,experienta in curatenie ;limba engleza mediu,varsta 30 - 50 ani.Se ofera: cazarea si hrana gratuite,salariu net lunar 683 Euro plus tips,asigurari platite,angajari urgente.Tarif de mediere 400 Euro. Pentru aplicatii trimiteti CV foarte detaliat in lb.engleza,diplome de studii,C.I.,eventuale recomandari si o fotografie recenta ortostatica (in picioare)

AVIZATA DE MIN.MUNCII cu nr 14/2003, PENTRU SELECTIA SI PLASAREA FORTEI DE MUNCA IN STRAINATATE
eventuale recomandari si o fotografie recenta ortostatica (in picioare) la adresa de e-mail : almirom@buzau.ro. Relatii : Tel/Fax 0238716173,mob 0721584097, 0768796726.