Ajutor in bucatarie

Infomunca

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam candidate pentru curatenie in restaurante din Cipru. Angajatorii ofera un salariu de aproximativ 550 - 600 euro net si cazare si masa gratuite. Contractele de munca se semneaza pe 6 sau 12 luni (in functie de fiecare angajator si de preferintele candidatilor). Se lucreaza 6 zile pe saptamana 9-10 ore pe zi.

CERINTE

Pentru aceste pozitii, suntem interesati doar de candidati de sex feminin, care vorbesc limba engleza la nivel cel putin incepator. Desi nu este o regula, de obicei angajatorii prefera candidatii tineri care au mai lucrat intr-o pozitie similara.

BENEFICII OFERITE

- cazare si masa gratuit

Oferim locuri de munca in strainatate in diferite tari din Europa, in urmatoarele domenii: turism, agricultura, comert, constructii, IT, medicina si sanatate, asistenta sociala, etc. Suntem acreditati ITM si functionam in conformitate cu normele europene de recrutare si plasare a fortei de munca in strainatate.