Lucrator gestionar

SC NEST CM COM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Intocmirea documentelor de evidenta a receptiilor cantitative/calitative a materiei prime;
- Intocmirea avizelor de insotire a marfii pentru livrarea produselor din magazie.
- Asigurarea evidentei stocurilor de materii prime si produse
- Verificarea corectitudinii elementelor inscrise pe documente primite.
- Intocmirea registrului de stocuri notand evidenta livrarilor zilnice.

CERINTE

- Studii medii;
- Permis de conducere;
- Domiciliu in Comuna Ciorogarla sau imprejurimi(posibil si sectorul 6 Bucuresti);
- Abilitati de lucru cu calculatorul;
- Cunostinte contabilitate primara (diploma, astestat).

BENEFICII OFERITE

Pachetul salarial se discuta la interviul final

Firma „NEST CM COM SRL” este o societate cu raspundere limitata, infiintata in anul 1997, avand ca obiect de activitate fabricarea betonului.
Firma „NEST CM COM SRL” acorda o mare atentie calitatii betoanelor si serviciilor adiacente producerii acestora (transport, pompare, laborator, etc), atestata prin certificatul de conformitate de tip pentru produsele: beton de ciment si beton rutier, precum si de sistemele de Management al Calitatii ISO 9001:2001 si de Management al Mediului ISO 14001:2005, acordate de S.C. SIMTEX-ORGANISMUL DE CERTIFICARE S.R.L.