DIRECTOR DEZVOLTARE - REP MOLDOVA

RTC Office Express - membru RTC Grup

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam pentru Rep. Moldova o persoana care sa implementeze si sa dezvolte principiile si procedurile grupului pentru cresterea activitatii in zona.
Obiectivele acestui post sunt orientate catre:
- Participarea activa la procesul de vanzare
- Dezvoltarea de clienti noi, gasirea de noi oportunitati de afacere
- Promovarea intregii game de produse si servicii oferite de companie
- Analiza rezultatelor activitatii si intocmirea de rapoarte
- Cresterea si dezvoltarea echipei de vanzari
- Intocmirea bugetului de activitate

CERINTE

- Candidatul ideal trebuie sa fie cetatean Moldovean, sa aiba studii superioare finalizate (economice), experienta anterioara in vanzare (de preferat vanzare parteneriala), experienta de coordonare minim 1 an.
- De asemenea, avem nevoie de o persoana cu abilitati crescute de organizare, comunicare, cu cunostinte avansate de operare PC, limba engleza, rusa, romana avantaj, permis auto obligatoriu.

BENEFICII OFERITE

- Postul ofera posibilitati crescute de dezvoltare personala

RTC Group este format din peste 50 de firme, fiind unul dintre putinele grupuri comerciale mari in proprietate romaneasca. Atuurile fiecarei firme in parte se pun in valoare atat la nivel individual cat si la nivel global. Sinergiile procedurale, de achizitie permit dezvoltari si acumulari importante.
RTC Office Express este lider de piata in distributia de produse de birotica si papetarie.