AGENT VANZARI PIESE AUTO/SERVICII SERVICE AUTO

gemaral srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Dezvoltarea şi implementarea strategiei de vânzări a companiei în vederea creşterii business-ului
Vizitarea clienţilor şi menţinerea în permanenţă a contactului cu aceştia în vederea sprijinirii în dezvoltarea business-urilor proprii
Atingerea target-ului de vânzări stabilit de companie
Prospectarea continuă a pieţei auto
Identificarea de noi clienţi, negocierea şi semnarea de contracte cu aceştia
Monitorizarea activităţii concurenţei pe zona alocată
Administrarea bazei de date
Intocmirea rapoartelor zilnice de vânzări

CERINTE

- aptitudini de comunicare si negociere
- abilitati organizatorice
- capabil sa lucreze in echipa
- utilizarea pachetului MS Office si a Internet-ului
- studii medii
- experienta de minim 3 ANI (pe un post similar sau in vanzari)
-permis cat. B

BENEFICII OFERITE

- telefon/masina de serviciu
- salariul se negociaza in functie de experienta
- bonus in functie de volumul de vanzari realizat
- se ofera posibilitatea promovarii in cadrul companiei

DESCRIEREA FIRMEI

service auto vanzari piese auto