Zidar

ROMCONSULT INTERNATIONAL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Zidari calificati cu minim 5 ani experienta care doresc sa lucreze in Republica Ceha.
- Se va munci 10 ore pe zi, o zi libera pe saptamana (Duminica).
- Se va munci in medie 26 de zile pe luna (Aproximativ 2.5 Euro pe ora).
- 3 luni in Cehia si 3 saptamani acasa

CERINTE

- minim 5 ani practica
- cunostinte pentru a citi planuri de cladire

BENEFICII OFERITE

Salariu:
- 500 Euro.

- Se ofera bonusuri pentru liderul de grup intre 20-70 de Euro pe luna. Banii se dau in numerar.
- Se plateste asigurare medicala si ajutor social.
- In caz de imbolnavire a muncitorului se primeste o adeverinta de la compania de asigurari.

Romconsult International, companie de consultanta in domeniul resurselor umane, este liderul regional in acest domeniu pentru zona de Sud-Vest a tarii. Oferim in principal servicii de recrutare - selectie - plasament de personal specializat precum si consultanta de-a lungul intregului lant de valoare.