Urgent Locuri de munca in strainatate

S.C. Work Selection Agency

Job expirat

RESPONSABILITATI

Urgent Locuri de munca in strainatate personal necalificat/calificat in Spania, Italia, Germania, Cehia Danemarca

CERINTE

Spania - personal necalificat la cules de portocale (femei si barbati)

Italia - ingrijire copii, batrani, menaj (doar femei)

Danemarca - soferi de tir profesionisti (cu ADR)

Cehia - personal necalificat pentru constructii, montaj baterii solare, abator de gaini

BENEFICII OFERITE

Cazare este oferita de angajator
Masa este asigurata de angajator, platita de angajat

Biroul de selecţie şi plasare a forţei de muncă în străinătate S.C. Work Selection Ageny S.R.L., acreditat de Ministerul Muncii şi Solidarităţii Sociale prin Inspectoratul Teritorial de Muncă Suceava în conformitate cu Legea 156/200 privind protecţia cetăţenilor români care lucrează în străinătate, intermediază contracte legale de muncă pentru diferite ţări ale lumii.

Work Selection Agency este o companie care colaborează cu societăţi din străinătate în vederea punerii la dispoziţie de personal calificat şi necalificat, în funcţie de necesităţile acestora, pe o perioadă determinată de timp (stabilită cu angajatorul). Oferim contracte ferme de muncă în diferite domenii de activitate.