MUNCITORI NECALIFICATI CEHIA - SLOVACIA

MAXI JOB SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

OFERTA DE MUNCA CEHIA

Firme Partenere productie
Daikin .TPCA. FOXCONN. TATUNG. Elektrocontact Panasonic

MUNCITORI NECALIFICATI

Se lucreaza in Fabrici (munca de banda)

CERINTE

Conditii contractuale:
- perioada contractului 1luna, dupa care intra in vigoare contractul pe o perioada de un an, dupa un an se semneaza pe o perioada nedeterminata

BENEFICII OFERITE

- Salariu de 65 czk/h.+ ore suplimentare Salariul se retribuie a 30-a zi a lunii urmatoare celei pentru care salariul si revine angajatului

- Cazare asigurata, Gratuita. Camere standard cu 4 paturi – WC, dua, colt bucatarie – frigider, resou, cuptor cu microunde (nu vase, oale, tigai), masina de spalat rufe, schimbul lenjeriei de pat odata pe luna
- Asigurari medicale si sociale dupa 150 ore lucrate
- Se asigura transportul din Romania pana la destinatie in Cehia
- Dupa 6 luni de zile muncitorii pot obtine eurocertificat de calificare si recomandari pentru alti angajatori din UE

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutare si plasare forta de munca