MUNCITORI NECALIFICATI CEHIA

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

OFERTA DE MUNCA CEHIA

Firme Partenere productie
Daikin .TPCA. FOXCONN.TATUNG.Elektrocontact Panasonic

MUNCITORI NECALIFICATI
Se lucreaza in Fabrici (munca de banda)

CERINTE

Conditii contractuale:
- perioada contractului este de un an, dupa un an se semneaza pe o perioada nedeterminata

BENEFICII OFERITE

- Salariu de 70 czk/h.+ ore suplimentare Salariul se retribuie a 30-a zi a lunii urmatoare celei pentru care salariul si revine angajatului

- Cazare asigurata, Gratuita. Camere standard cu 4 paturi – dupa, colt bucatarie – frigider, resou, cuptor cu microunde (nu vase, oale, tigai), masina de spalat rufe, schimbul lenjeriei de pat odata pe luna
- Asigurari medicale si sociale dupa 150 ore lucrate
- Se asigura transportul din Romania pina la destinatie in Cehia
- Dupa 6 luni de zile muncitorii pot obtine eurocertificat de calificare si recomandari pentru alti angajatori din UE
- 1 EUR ~ 27.5 K? (CZK)