Muncitori in fabrici de Electronice Cehia!

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Muncitori in fabrici de electronice CEHIA!
Se va lucra pentru fabrica de piese de televizoare,operatiuni simple(insurubat,desurubat).
Inainte de plecare se va da o testare direct cu angajatorii straini iar acestia va vor arata ce trebuie facut dupa care vor urmari indemanarea dvs. in perioada 19-25iulie.
Cei selectati dupa testare vor pleca in Cehia pentru prima saptamana de training platita de catre angajatori dupa care se va elibera contractul legal de munca.
Salarizare de 80-85 CZK/ ora net ( aproximativ 3,2-3,5 EUR/ ora net),600-800 euro, cazare gratutita
Transportul din Romania in Republica Ceha este asigurat si gratuit.

Program 8-10 ore/zi de luni pana vineri,se lucreaza in 3 schimburi,iar sambata si duminica posibile ture de noapte pentru orele suplimentare,asadar acest lucru va va ajuta sa va mariti salariul

Beneficii Oferite
Salarizarea creste in functie de orele lucrate!
Transport asigurat si cazare in camin cu pana la 2 sau 5 paturi in camera.

Masa ramane in sarcina fiecaruia insa veti primi si un avans saptamanal pentru mancare intre 500czk-1000 czk si posibilitatea de a avea acces la cantina fabricii cu preturi reduse pentru muncitori

Documente necesare:
Fisa medicala completata de catre un medic specialist ca sunteti apt de munca
Cazier curat,buletin,card european de sanatate obligatoriu.

Costuri:
Profita acum de un super pret!

CERINTE

Cerinte
Cunostinte generale simple de matematica:numarat,socotit,viteza in executie,indemanare
Fisa medicala completata
cazier curat
card de sanatate