Locuri de munca in Cehia XAWAX - 0747416475

Xawax

Job expirat

RESPONSABILITATI

DESCRIERE JOB:

Asamblarea calculatoarelor conform cu procedurile stabilite;
Diagnosticare(pre-test);
Depanare folosind echipamentul original;
Testarea componentelor;
Impachetarea echipamentelor;
Program de lucru: 12 ore , in schimburi 06.00-18.00; 18.00-06.00, 5 zile pe saptamana.

CERINTE

CERINTE JOB:

Absolvent liceu;
Cunostiinte despre PC;
Limba engleza nu este necesara;
Limba ceha sau slovaca constituie un avantaj;
Experienta in domeniu constituie un avantaj;
Indemanare;
Disponibilitate de a lucra in schimburi;
Disponibilitatea de a lucra 12 ore (cu pauze) la banda de montaj in picioare;
Sanatos;
Automotivant si dorinta de munca.

BENEFICII OFERITE

BENEFICII:
- Salariu de 60 Kc/ h si 15 coroane bonus in functie de productie
- Avans pentru masa saptamanal de 1000 Kc
- Cazare gratuita in camere de 4 persoane transport gratuit la locul de munca
* Cei care nu stau pe cazarea asigurata de firma vor primi 3000 Kc/persoana bani pentru chirie
* Pentru cupluri camere de 2 persoane
- Transport gratuit din Romania in Cehia pentru grupuri mai mari de 20 de persoane
- Asigurare medicala
- Echipament special de protectie
- Card special de acces in firma
www.xawax.ro
Ioana Corcodel : 0747416475