TEHNICIAN / INGINER ELECTRONIST pt.punct de lucru din CARANSEBES

TELCO-PE

Job expirat

RESPONSABILITATI

-asigura asistenta conducerii in domeniul productiei electronice
-intretinerea si repararea dispozitivelor de verificare
-depanarea aparatelor electronice
-controlul si supravegherea mijloacelor de masura
-instruirea operatorilor

CERINTE

-minim studii postliceale sau de scurta durata absolvite in domeniul electronicii sau mecatronicii
-minim 3 ani experienta in domeniul productiei electronice
-cunostinte minim nivel mediu al lb.germane si / sau engleze
-experienta in utilizarea mijloacelor de masurare
-cunostinte in ceea ce priveste depistarea erorilor si analiza circuitelor electronice
-cunostinte de baza in domeniul mecanicii
-mod de lucru flexibil, loial, responsabil, o buna capacitate de comunicare,
-permis conducere categorie B

BENEFICII OFERITE

-contract de munca pe perioada nedeterminata
-pregatire si specializare in Germania
-activitate diversificata
-mediu de lucru tanar si dinamic
-salariu motivant
-tichete de masa

TELCO-PE SRL, profil productie electronica, este o companie privata cu peste 270 salariati in locatia din Timisoara, aprox.100 salariati in locatia din Caransebes si apartine firmei germane Pantel Electronik AG.