TEHNICIAN / INGINER ELECTRONIST -pt.locatia din Caransebes

TELCO-PE

Job expirat

RESPONSABILITATI

-intretine si repara dispozitivele de testare si verificare
-repara aparatele electronice
-controleaza si verifica toate aparatele de masura
-instruieste operatorii din punct de vedere al informatiilor tehnice si al manipularii corecte a testoarelor.

CERINTE

-studii superioare de scurta durata sau lunga durata in domeniul electronicii
-minim 3 ani experienta in domeniul electronicii si mecatronicii
-cunostinte intermediare de lb.engleza sau germana
-cunostinte de baza in domeniul mecanic

BENEFICII OFERITE

-contract de munca + tichete de masa
-salariul se negociaza la interviu
-activitate diversificata
-mediu de lucru dinamic si conditii de lucru occidentale

TELCO-PE SRL, profil productie electronica, este o filiala a PANTEL AG din Germania cu peste 200 salariati in locatia din Timisoara, si aproximativ 100 salariati in locatia din Caransebes.
CV-urile se pot depune si la sediul punctului de lucru din Caransebes, str.Balta Sarata, nr.1.
Inf.suplim.la tel.0355-403800 si 0356-443653.