TEHNICIAN / ING.ELECTRONIST pt.punctul de lucru din Caransebes

TELCO-PE

Job expirat

RESPONSABILITATI

-asigura asistenta conducerii
-intretinerea si repararea dispozitivelor de verificare
-repararea ap.electronice
-controlul si supravegherea ap.de masura
-instruirea operatorilor

CERINTE

-studii posticeale sau de scurta durata in electronica
-minim 3 ani experienta in domeniul electronicii sau mecatronicii
-cunostinte medii de lb.germana sau engleza
-experienta in utilizarea mijloacelor de masurare
-cunostinte in ceea ce priveste depistatea erorilor si analiza circuitelor electronice
-cunostinte de baza in domeniul mecanicii
-mod de lucru flexibil, loial, responsabil
-permis de conducere cat.B

BENEFICII OFERITE

-contract de munca perioada nedeterminata
-salariu motivant+tichete de masa
-pregatire si specializare in Germania
-activitate diversificata
-mediu de lucru tanat si conditii excelente de lucru
-garantarea majorarii salariului dupa 6 luni

TELCO-PE SRL, profil productie electronica, este o filiala a Pantel Elektronik din Germania si are peste 300 angajati in cele 2 locatii din Timisoara si Caransebes.

CV-urile se pot depune la adresa de email nmerlusca@telco.ro, fie prin posta sau personal la sediul din Timisoara, str.Capitan Damsescu, nr.46.
Inf.suplim.la tel.0356-443653