Manager

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea firmei:
Compania se impune prin servicii superioare calitativ, caracterizate printr-un înalt grad de profesionalism fiind capabila sa-si sprijine clienţii in rezolvarea prioritatilor majore cu care se confrunta:
protecţia familiei;
menţinerea garantata a stilului de viata, indiferent de situaţiile prin care trec;
continuarea si securitatea intereselor in afaceri.

Descrierea postului:
Va invitam sa va alaturati echipei noastre pe pozitia de MANAGER.

Responsabilitati:
-Crearea si coordonarea echipei de Consilieri Financiari;
-Pre-training si coaching permanent;
-Atingerea targetelor de vanzari lunare/trimestriale/anuale;
-Activitati organizatorice&administrative.

CERINTE

- Abilitati de conducere si comunicare, persuasiune, implicare, dinamic, sociabil;
- Atitudine proactiva si orientare catre client;
- Experienta relevanta intr-o pozitie de management in asigurari/ vanzari directe constituie un
avantaj;
- MS Office, nivel uzual.

BENEFICII OFERITE

Oferim:
- Oportunitatea unei cariere de succes in cadrul celui mai puternic grup financiar din Romania;
- Venit fix 1000 lei plus comisioane si bonusuri;
- Lucru intr-o echipa tanara si motivata;
- Cursuri de specialitate sustinute de traineri LIMRA.

Numai candidatii selectionati vor fi contactati pentru interviu