Welders & Pipefitters / Sudori & Instalatori Conducte petrol si gaze / General Skilled Labourers & Cement Work Experience / Timplari Dulgheri / Muncitori Constructii & Fierari-Betonisti - Canada

Progressive Canada

Job expirat

RESPONSABILITATI

Welders & Pipefitters. Full service Pipeline and Facility company. Our services include new pipeline and facility construction, complete testing and insulating
Oil and Gas industry in Alberta and British Columbia.
General Skilled Labourers & Cement work experience. Build New Homes in British Columbia.

CERINTE

Experienta min. 5 ani / dovedita / carte de munca.
De preferat diploma in domeniu.
Engelza nivel mediu.

BENEFICII OFERITE

Progressive Canada va ofera asistenta legala profesionala:

1.Obtinerea contractului cu angajatorul / aprobarilor de la fortele de munca Canadiene (HRSDC) / BC.
2. Procesare dosar / interviu ( pregatiri via skype.com / medical exam. / Work Permit la Consulatul Canadian Bucuresti.
3. Preluam toti clientii din Toronto Airport si asistam: Validare permise RO / Obtinere SIN nr. in Canada / Procesare bilete din Toronto catre destinatia unde va astepta angajatorul.
4. Optional asistenta legala viza vizita Canada pt. familie dvs..
5. Pt. cei care vor referinte va stam la dispozitie cu o lista dupa ce veti fi selectat.
6. Profesionalism / 13 ani experienta in sistemul Canadian / Immigration & HRSDC.

Vizitati web-ul nostru pt. detalii: www.progressivecanada.com

Pentru zona Europa inclusiv Romania, Agentul special pentru recrutarea fortei de munca este Progressive Europe S.R.L. din Focsani, Vrancea - www.progressiveeurope.com

Salariu conform standarelor Canadiene.

- Welders $28.00 Can. /ora (6 jobs);
- Pipefitters $30.00 Can. /ora (4 jobs);
- Carpenters $25.00 Can. /ora (2 jobs);
- Cement Work Experience $25.00 Can. /ora (2 jobs);
- General Skilled Labourers $16.00 Can. /ora (16 jobs).

- Contract 12 - 24 luni.

Progressive Canada este o firma din Canada, specializata in recrutarea, selectia si ocuparea fortei de munca. Firma noastra se ocupa de obtinerea de locuri de munca in meseriile: - Long-Haul Truck Driver (sofer de TIR) - Construction Workers (zidari, faiantari, dulgheri - tamplari) - Welders (sudori) - Tool & Die makers (sculeri - matriteri) - Machine Operators - Live-in Caregivers (echivalentul Au-Pair din Europa) si altele. Nu se percepe comision din salariu.
Pentru zona Europa inclusiv Romania, Agentul special pentru recrutare a fortei de munca este Progressive Europe S.R.L. din Focsani, Vrancea.
www.progressiveeurope.com