URGENT CANADA - INSTALATOR

KraftQuelle

Job expirat

RESPONSABILITATI

CERINTE

- Primeaza experienta
- Absolvent cu diploma ai scolii profesionale / cursuri de calificare in domeniu, facultate;
- Cunoasterea limbii engleze la nivel conversational bun;
- Experienta anterioara minim 4 ani atestata pe cartea de munca;
- Pentru prelucratori prin aschiere experienta pe masini cu comanda numerica
- Fara antecedente penale sau restrictii de parasire a tarii;

BENEFICII OFERITE

- Contract de munca intre 1 - 5 ani prin Ministerul Muncii din Canada;
- Posibilitatea reintregirii familiei dupa 3 luni si a obtinerii rezidentei permanente;
- Program de lucru de 8 ore/zi; minim 20 $ CND / ora, orele suplimentare platite cu 150%;
- Asigurarile medicale, de accidente si taxele de asigurari sociale, suportate de catre angajator;
- 28 zile de concediu anual;
- Conditii de munca supuse legilor Canadiene care garanteaza siguranta si protectia salariatului la locul de munca.

DESCRIEREA FIRMEI

* Peste 10 ani de experienta in domeniu.
* Recunoastere internationala.
* Reprezentanta in Romania pentru mai multe programe si companii de recrutare internationale din SUA, CANADA, MAREA BRITANIE, OLANDA, FRANTA, SPANIA, GRECIA, CIPRU