URGENT CANADA - INGINERI MECANICI / INSTALATII / TEVI

KraftQuelle

Job expirat

RESPONSABILITATI

- URGENT CANADA - INGINERI MECANICI

CERINTE

- Trebuie sa detina diploma de Inginerie Mecanica.
- Trebuie sa cunoasca limba engleza ,vorbit,citit si scris
- Trebuie sa aiba minim 5 ani experienta
- Trebuie sa aiba experienta in domeniul petrochimic
- Trebuie sa aiba experienta de inginerat nu de designer.
- Trebuie sa stie sa faca desene ISO
- Trebuie sa stie sa negativeze planurile de desen(desen negativ).
- Trebuie sa fi lucrat in domeniul instalatiilor de tevi
- Trebuie sa aiba experienta in lucrarea cu tevile grele de calibrul(60.90cm)minim

* ONLY FOR QUALIFIED APPLICANTS CONTACT AT:

- E-mail: aupairpiticot@rdslink.ro sau kraft_piticot@yahoo.com

BENEFICII OFERITE

BASICS:
- Wages based on experience;
- At least 24 CAN $/hour for 44 hours/week;
- Extra hours paid 150%
- Work Permit granted by the Canadian Ministry of Labour;
- 1-5 years contract
- Possibilty of receiving full & residence;
- Possibilty of bringing the family after 6 months;
- Paid education for children;
- 28 days of yearly leave;
- Free Medical Inssurance;
- Free access to the retirement plan and many others;

* CONTACT LA:

* Peste 10 ani de experienta in domeniu. * Recunoastere internationala.
* Reprezentanta in Romania pentru mai multe programe si companii de recrutare internationale din SUA, CANADA, MAREA BRITANIE, OLANDA, FRANTA, SPANIA, GRECIA, CIPRU