Telemarketing - Telesales

Telemedia SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

? Vanzarea si facturarea produselor catre clienti;
? Promovarea produselor prin telefon;
? Gestiunea documentelor fiscale;
? Negocierea conditiilor comerciale;
? Pastrarea si dezvoltarea relatiilor cu clienti;
? Programarea platilor.

CERINTE

? Experienta anterioara in vanzari prin telefon;
? Excelente abilitati de comunicare si negociere;
? Cunoasterea tehnicilor specifice de vanzare prin telefon;
? Cunostinte solide de operare PC;
? Domiciliul stabil in Sibiu, Petrosani

BENEFICII OFERITE

? Pachet salarial motivant;
? Mediu de lucru profesionist, competitiv;
? Oportunitati de training si dezvoltare. profesionala.

Tele Media s-a remarcat pe piata internationala prin oferirea unor solutii complexe de marketing direct si call-center, ce vin in intampinarea companiilor din toate industriile.
Fiecare solutie oferita este personalizata pentru a corespunde cerintelor clientilor, acestia avand posibilitatea alegerii dintr-o gama diversa de servicii: tele-publicitate, tele-sales, tele-research, tele-concursuri, inflo-lines, customer support, follow up, fax mailing precum si o serie de servicii personalizate.

Masura a succesului nostru o reprezinta succesul clientilor nostri. Politica firmei noastre este strategic directionata sa asigure companiilor cu care lucream personal experimentat, disponibil oricind sa ofere clientilor acestora suport si servicii la cele mai inalte standarde profesionale. Abordarea directa, deschisa si personalizata, profesionalismul si rezultatele obtinute sunt punctele cheie care transforma relatia cu clientii nostri intr-un parteneriat de lunga durata.