SUDORI ELECTRICI IN ARGON PENTRU CANADA

HR-Recruiting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Locatia posturilor:
¿ Canada

CERINTE

Conditii:
¿ Absolventi cu diploma ai scolii profesionale sau cursuri de calificare in domeniu;
¿ Cunoasterea limbii Engleze la nivel conversational bun;
¿ Experienta anterioara minim 5 ani atestata pe cartea de munca;
¿ Fara antecedente penale sau restrictii de parasire a tarii;

BENEFICII OFERITE

Se ofera:
¿ Contract de munca pe perioada 1 an cu posibilitati de prelungire;
¿ Program de lucru de 8 ore/zi;
¿ Salariu ¿ 24 CAD (17 Euro)/ ora ; ore suplimentare 36 CAD/ora
¿ Salariatului ii vor fi garantate suportarea de catre angajator a asigurarilor medicale,de accidente si taxele de asigurari sociale;
¿ Plata salariului se face lunar iar salariatul va beneficia de 28 zile de concediu anual;
¿ Conditiile de munca vor fi supuse legilor Canadiene care garanteaza siguranta si protectia salariatului la locul de munca.

URMATOAREA SERIE DE INTERVIURI CU ANGAJATORUL IN DATA DE 21 MARTIE

DESCRIEREA FIRMEI

Agentie de recrutare,selectie si plasare a fortei de munca