SUDORI ELECTRIC SI AUTOGEN PENTRU CANADA

CASABLANCA SERVICES

Job expirat

RESPONSABILITATI

CASABLANCA SERVICES recruteaza pentru CANADA:

SUDORI ELECTRIC SI AUTOGEN

Locatie: CANADA

CERINTE

¿ calificare
¿ experienta minim 5 ani dovedita pe Carte de Munca;
¿ cunostinte medii de limba engleza

BENEFICII OFERITE

¿ salariu brut: 24 CAD/ora
¿ orele suplimentare sunt platite cu 150 ¿ 200%
¿ contract minim 1 an cu posibilitate de prelungire

Daca sunteti interesat de aceasta oferta, va rugam sa ne trimiteti un CV detaliat in Romana si Engleza la: job @cbs.ro

Mentionam ca specificarea POZITIEI pentru care aplicati si a SALARIZARII solicitate constituie CONDITII OBLIGATORII pentru luarea in considerare a aplicatiei dvs.

Astept raspunsul dvs.,

Cu stima,
Gheorghe Sturzu
0728.885751

Suntem o firma de recrutare si selectie de personal acreditata de MMSS avand aria de acoperire predominant Timisoara/Timis .
Firma noastra este permanent la dispozitia dvs.cu urmatoarele servicii :
- Recrutare selectie si consultanta de personal