Study&Work in CANADA! 8-15CAD/ora!!!

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Programul Study&Work CANADA se adreseaza persoanelor care doresc sa obtina un Certificat in Hospitality and Catering in Canada si sa dobandeasca competente practice in domeniu pentru ca se garanteaza un loc de practica platit cu 6-15CAD/ora!

CERINTE

* nu este necesar sa aveti experienta anterioara in Hospitality and Catering ci doar dorinta de a va imbunatati Engleza si de a experimenta Nordul Americii.
* varsta de preferat pana in 35 de ani
* nivel mediu de cunostinte de Limba Engleza
* preferabil absolvent de studii superioare
* fara antecedente si refuzuri de viza pe Canada
* de preferat sa nu aveti depuse actele pentru imigrare pe Canada

BENEFICII OFERITE

* cursuri in clasa pe perioada sederii in Vancouver
* cursuri prin internet pe perioada sederii la practica
* asigurarea unui loc de practica
* evaluare si testare la sosire si la terminarea programului
* intre 8-15 CAD pe ora pe perioada practicii
* posibilitatea extinderii de la 6 la 12 luni
* suport local continuu pe perioada sederii
* monitorizare pe perioada sederii
* primirea unei diplome autorizate Step Up to Work and Study Hospitality Certificate

Costul programului este mult mai accesibil decat cel pentru emigrare!!!

*cost regular: 2975CAD
*6 saptamani de cursuri la colegiu in domeniul hospitality sunt incluse
*4,5 luni de plasament in domeniul turismului platit 8-15CAD/hr sunt incluse
*mai achiti bilet de avion, taxa de viza, asigurare medicala