STRUNGARI, VOPSITORI SI MUNCITORI NECALIFICATI IN CONSTRUCTII PENTRU CANADA

CASABLANCA SERVICES

Job expirat

RESPONSABILITATI

CERINTE

STRUNGAR:
- experienta de minim 3 ani in meseria respectiva;
- diploma de calificare;
- cunostinte de limba engleza;
- cunostinte de operare masini Siemens si Okuma Cnc Controls;
- capabil sa-si indeplineasca norma de productie;
- experienta in vopsirea manuala si de nave.

VOPSITOR:

MUNCITOR NECALIFICAT IN CONSTRUCTII:
- capacitate de rezistenta la efort fizic;
- stare de sanatate foarte buna;
- cunostinte de limba engleza.

BENEFICII OFERITE

- Contract de munca de minim 1 an;
- Se ofera un salariu brut 18-24 $ / ora.

Suntem o firma de recrutare si selectie de personal acreditata de MMSS avand aria de acoperire predominant Timisoara/Timis .
Firma noastra este permanent la dispozitia dvs.cu urmatoarele servicii :
- Recrutare selectie si consultanta de personal