Dulgheri si Tamplari Mobila pentru Canada

CASABLANCA SERVICES

Job expirat

RESPONSABILITATI

CASABLANCA SERVICES recruteaza pentru un client din Canada:
Dulgheri si Tamplari mobila
Locatie: Edmonton, Alberta, CANADA

CERINTE

- Experienta min. 4-5 ani in dulgherie sau in tamplarie mobila de bucatarie in special in finisare;
- Diploma de calificare;
- Limba Engleza nivel mediu.

BENEFICII OFERITE

Se ofera:
- Contract de munca;
- Salariu orar brut: 20 CAD (CAD = dolar canadian; 1 CAD aprox 0.9 $);
- Cazarea si masa se platesc de catre angajat (aproximativ 400 CAD / luna);
- Orele suplimentare se platesc;
Daca sunteti interesat(a) de aceasta oferta, va rugam sa ne trimiteti un CV detaliat in Romana si Engleza.

Firma SC CASABLANCA SERVICES SRL Timisoara este o firma acreditata MMSSF ( acreditare TM 201/2002 ) care ofera angajatorilor servicii complete de recrutare si plasare forta de munca in tara si strainatate.
Avem o baza de date solida, permanent actualizata cu CV-urile candidatilor. Dispunem de personal specializat in testarea si evaluarea psihologica a candidatilor.

Firma noastra este permanent la dispozitia dvs cu urmatoarele servicii :
- Recrutare si selectie de personal pentru acoperirea posturilor temporare sau permanente;
- Consultanta in resurse umane:
- Audit de resurse umane
- Analiza si evaluarea structurii motivationale si a satisfactiei angajatilor
- Servicii de consultanta in domeniul legislatiei muncii
- Anchete de opinie;
- Solutii complete de training in domeniul management, marketing, comunicare, vanzari, managementul carierei, cursuri acreditate si recunoscute in 15 tari din Europa (EBC*L ¿V European Business Competence License) in domeniul managementului afacerilor, comunicarii, leadership etc.
Calitatea, experienta si profesionalismul serviciilor pe care le oferim in domeniul resurselor umane ne recomanda.