Consultanti vanzari in mall Canada - FARA COMISION SAU TAXE!

Head-Hunting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Head-Hunting recruteaza tineri cu foarte bune abilitati de comunicare, dinamici, ambitiosi, perseverenti, pentru a vinde cosmetice in mall-uri din Vancouver – Canada.

Firma va obtine permisul de lucru si va plati biletul de avion.

NU SE PLATESTE NICI UN FEL DE COMISION SAU TAXA!

Veniturile agentilor sunt de 12.7 $ canadieni pe ora sau pe un comision de 25%,.
Fiecare candidat poate alege cum prefera sa fie platit.

Se lucreaza 40 ore/saptamana, 8 ore/zi, iar contractul este de minim un an de zile.

Cazarea este asigurata contra cost in apartamentele firmei, complet utilate si mobilate modern, cu TV, cablu si internet, 1-2 persoane in camera.

Costul chiriei este intre 400-550 $.
Nu se plateste chirie in avans la sosirea in Canada, costul chiriei va fi retinut ulterior din salariu/venit.

Biletul de avion este platit de catre firma canadiana.

Toate interviurile se vor desfasura pe Skype, cu camera web.
In cadrul primului interviu, cu firma noastra, va vom face o prezentare in detaliu a ofertei.

CERINTE

- varsta maxima 28 de ani
- limba engleza nivel mediu
- experienta in promotii, vanzari sau servicii de infrumusetare reprezinta avantaj,
- dorinta de a castiga cat mai mult,
- perseverenta,
- personalitate dinamica,
- foarte bune abilitati de comunicare.

Numai candidatii selectati vor fi contactati.

Firma de recrutare personal acreditata pentru angajari in tara si strainatate.