Constructor montaj

S.C. DUCATTO INVEST S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pozitionarea bucatilor de metal, alinierea acestora cu celelalte prefabricate din metal si montarea buloanelor
Verificarea aliniamentelor si imbinarea partilor de metal prin folosirea buloanelor sau prin sudura folosind sudura electrica
Asamblarea si ridicarea la verticala a structurilor din prefabricate de metal
Expertiza si experienta in sudurile de metal inert gas (MIG) si tungsten inert gas (TIG)

CERINTE

Muncitorul trebuie sa fi absolvit o perioada de ucenicie si sa poata dovedi o experienta in munca in acest domeniu de 54 luni de lucru efectiv ca si constructor montaj structuri de otel.

BENEFICII OFERITE

Numar de zile de vacanta platite, asigurare medicala, asigurare dentara, pensie:6% vacanta+sarbatorile legale date prin lege (Canada), bonus pentru siguranta si dificultatea muncii, bonus anual.
Locuinta si masa sunt asigurate in campusul de munca.

Agent de consultanta autorizat in Romania pentru pregatirea PROFESIONISTA a dosarului de emigrare Quebec, Federal, viza student, viza vizitator, sponsorizarea sotilor/parintilor, Nova Scotia (antreprenori), traduceri autorizate, consultanta de afaceri si management.