Caregiver Canada, rezidenta dupa 2 ani

BRGwork

Job expirat

RESPONSABILITATI

ATENTIE! TREBUIE SA VA INSCRIETI PANA IN 10 AUGUST 2009!

Durata contract: 1 an, posibilitate de prelungire la 2 ani, rezidenta dupa 2 ani
Salariul: 8-10 CAD/hr, 150% ore suplimentare, veti lucra minim 30-48 de ore pe saptamana
Cazare: la familia gazda din Canada si contra cost
Limita de varsta: peste 18 ani
Conditii de eligibilitate pentru obtinerea permisului de munca: http://www.brgwork.ro/caregiver-canada.php#target3:peste

Contracte 100% sigure

Relatii la telefon: 0732115006

CERINTE

Experienta in domeniu minim 1 an
SAU
Studii relevante pentru acest domeniu

BENEFICII OFERITE

Suport 24 din 24 pe perioada sederii in Canada.

BRGwork, Belrao Group este agentie de recrutare a fortei de munca implicata in dezvoltarea programelor de schimb cultural si experienta practica: au pair, career training, work and travel, step up etc in tari precum: Grecia, SUA, Anglia, Canada