inginer constructor devize/ofertare

SC SIGNAVERIS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati
- Intocmire devize, calculatii pret, postcalcule
- Coordonarea permanenta a relatiilor cu furnizorii de materiale, subantreprenorii, clientii
- Gestionarea sistemului de management al calitatii la nivel de locatii
- Interpretarea corecta a datelor furnizate de listele de cantitati si corelarea acestora cu proiectul
Cerinte
Absolvent studii superioare de specialitate (Constructii, Instalatii);
Cunostinte avansate de operare PC - Ms Office, alte soft-uri de specialitate, program de devize;
Experienta in intocmire devize;
Abordare pozitiva a sarcinilor de lucru;
Beneficii Oferite
Beneficiile salariale vor fi discutate in timpul interviului
Descrierea firmei
Societatea a fost infiintata de o echipa tanara si dinamica lucrand impreuna la proiecte importante finalizate cu succes.

CERINTE

fara experienta

firma activeaza pe segmentul constructii civile , complementar distribuie echipamente de protectia si securitatea muncii