Manager operatiuni la Agentia Campina – jud Prahova

MKB ROMEXTERRA BANK S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

MKB Romexterra Bank angajeaza manager operatiuni la Agentia Campina – jud Prahova.
Te rugam sa mentionezi in subject pozitia pentru care aplici "Manager Operatiuni".
Persoanele selectate vor fi contactate telefonic ulterior.
Nu vor fi luate în considerare cererile candidatilor care nu îndeplinesc conditiile cerute.

CERINTE

Studii universitare economice (diploma de licenta)
Curs “Sales Skills”
Cunoasterea amanuntita a produselor si serviciilor, a instrumentelor de plata din piata bancara
3 ani experienta in domeniul bancar
Abilitati operare PC, utilizare Windows
Atentie deosebita la detalii
Abilitati de rezolvare probleme
Detinere de cunostinte generale din domeniul financiar/bancar
Cunoasterea buna a limbii engleze
Aptitudini deosebite de lucru cu clientul
Organizat si capabil sa lucreze sub presiune
Initiativa
Abilitati de relationare interpersonala

Aptitudini de comunicare excelente

MKB Romexterra Bank S.A., held in proportion of 55.32% by MKB Bank, the third Hungarian bank, member of BayernLB from Germany.