DIRECTOR COMERCIAL PT COMERT CU AMANUNTUL IN MAGAZINE SPECIALIZATE

voipan sil

Job expirat

RESPONSABILITATI

Supervizarea magazinelor;
- Vizualizarea comenzilor, evidenta stocurilor;
- Identificarea/rezolvarea problemelor angajatilor;
- Evaluarea personalului;
- Identificare strategii de promovare /crestere a vanzarilor;
-Elaboreaza si pune in aplicare politica comerciala a societatii;
-Identifica noi oportunitati de dezvoltare a afacerilor (furnizori noi) si a relatiilor cu clientii si furnizorii societatii;
-Participa la indrumarea, instruirea si evaluarea performantelor personalului din subordine.Semnaleaza posibile nevoi de instruire a personalului din subordine, participind activ la programele de pregatire;
-Redacteaza raportari si informari privitoare la departamentul comercial.

CERINTE

experienta 3 ani ca director comercial;
- studii superioare;
- cunostinte operare calculator (Windows si MS Office);
- dezvoltarea de relatii proactive, profesionale cu clientii;
- cunoasterea mediului concurential de afaceri;

BENEFICII OFERITE

in functie de realizari
autoturism
telefon serviciu

SC Voipan SIL SRL din Campina , companie cu o vechime de 20 de ani in domeniul panificatiei ( brutarie, patiserie, cofetarie ) cu un numar de 150 de angajati si o cifra de afaceri de peste 1,5 milioane Euro,