CONSULTANT FINANCIAR IN ASIGURARI

GRAWE ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Daca tu crezi ca:
- poti sa dezvolti un portofoliu de clienti prin promovarea inteligenta, corecta a serviciilor financiare oferite de companie;
- participi la programele periodice de training, gratuite, organizate de catre compania noastra;
- respecti cu strictete politica de vanzari a companiei si regulamentul de ordine interioara;
- urmaresti contractele de asigurare aflate in desfasurare;
- intocmesti rapoartele de activitate zilnice.

CERINTE

Esti candidatul ideal daca:
- esti orientat spre rezultate;
- ai initiativa;
- ai abilitatea de a intelege oamenii si de a le oferi sfaturi si solutii;
- esti orientat spre servicii pentru clienti;
- stii sa comunici foarte bine si sa negociezi;
- ai mare incredere in tine;
- ai impact si influenta, poti sa impresionezi usor;
- poti sa stabilesti si sa mentii relatii;
- iti urmaresti clar obiectivul propus, esti ambitios si orientat spre rezultate;
- ai capacitatea de a intelege oamenii, de a oferi solutii;
- ai incredere in fortele proprii si in reusita;
- vrei sa ai control in ceea ce priveste timpul tau si independenta ta financiara

BENEFICII OFERITE

Pentru ca munca depusa trebuie rasplatita, noi iti oferim:
- Pachet salarial motivant de top fata de nivelul pietei;
- Sistem de bonusuri lunare, trimestriale si anuale pentru a incuraja performanta (+premii, concursuri);
- Posibilitati reale de promovare in cadrul companiei, bazate strict pe rezultatele proprii;
- Program gratuit de training atat de vanzari cat si de abilitati manageriale (in vederea promovarii);
- Un program flexibil, care se poate adapta in functie de candidat;
- Nu impunem reguli stricte, pentru noi conteaza rezultatul obtinut.

Pachetul salarial se discuta in urma interviului.
Posibilitate de lucru part-time sau full-time.
Oportunitatea de castiguri reale foarte avantajoase in functie de randamentul fiecaruia si nu in sistem piramidal !

DESCRIEREA FIRMEI

Cine suntem?
- unul dintre cele mai mari concerne din Austria;
- traditie de peste 180 de ani in asigurari;
- corporatie solida cu operatiuni in toata europa.