Casier la Agentia Campina – jud Prahova

MKB ROMEXTERRA BANK S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

MKB Romexterra Bank S.A. angajeaza casier la Agentia Campina – jud Prahova
Te rugam sa mentionezi in subject pozitia pentru care aplici "Casier".
Persoanele selectate vor fi contactate telefonic ulterior.
Nu vor fi luate în considerare cererile candidatilor care nu îndeplinesc conditiile cerute.

CERINTE

Studii medii economice
Experienta anterioara in domeniul casieriei
Varsta minima 22 de ani
Cunoasterea foarte buna a bancnotelor si a cecurilor in lei si valuta
Cunostinte operare PC si echipamente casierie
Abilitati foarte bune in organizare si atentie la detalii
Atitudine de asumare a responsabilitatii
Abilitate de comunicare
Flexibilitate
Corectitudine

cursuri de specialitate
experienta in domeniul bancar
cunostinte generale din domeniul financiar – bancar
cunoasterea limbii engleze, nivel mediu
abilitati interpersonale bune

MKB Romexterra Bank S.A., held in proportion of 55.32% by MKB Bank, the third Hungarian bank, member of BayernLB from Germany.