Agent Vanzari - produse metalurgice

SC MIRAS INTERNATIONAL SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promovarea si vanzarea produselor firmei
- intocmirea de rapoarte, situatii
-¿mentinerea bunei activitati cu clientii si furnizorii arondati
- propuneri privind imbunatatirea calitatii

CERINTE

- abilitati de vanzare, comunicare, negociere si putere de convingere
- seriozitate
- cunostinte operare PC
- permis auto categoria B
- disponibiliatate la program prelungit
- initiativa si capacitate de rezolvare a problemelor

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant, mediu de lucru atractiv.

MIRAS INTERNATIONAL SA a fost infiintata in 1994 ca societate comerciala pe actiuni cu capital integral privat romanesc.
Obiectul principal de activitate este distributia de produse metalurgice.
Miras International are drept strategie declarata sa realizeze activitatile din cadrul sistemului sau de managementul calitatii in mod profesionist, sigur si cu personal calificat.