Administrator tranzactii la Agentia Campina – jud Prahova

MKB ROMEXTERRA BANK S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

MKB Romexterra Bank angajeaza administrator tranzactii la Agentia Campina – jud Prahova
Te rugam sa mentionezi in subject pozitia pentru care aplici "Administrator Tranzactii".
Persoanele selectate vor fi contactate telefonic ulterior.
Nu vor fi luate în considerare cererile candidatilor care nu îndeplinesc conditiile cerute

CERINTE

Studii medii economice (Diploma de bacalaureat)
Cunoasterea amanuntita a produselor si serviciilor, a instrumentelor de plata din piata bancara
Abilitati operare PC: Windows
Atentie deosebita la detalii
Cunoasterea limbii engleze: nivel mediu
Asumarea responsabilitatilor
Abilitate de comunicare
Flexibilitate

Studii postliceale economice (Colegiul bancar)
Studii superioare economice
Experienta in domeniul bancar
Cunoasterea amanuntita a produselor si serviciilor bancii, a instrumentelor de plata, a egulamentelor si procedurilor care guverneaza produsele bancii
Detinerea de cunostinte generale din domeniul financiar – bancar
Abilitati de relationare interpersonala

MKB Romexterra Bank S.A., held in proportion of 55.32% by MKB Bank, the third Hungarian bank, member of BayernLB from Germany.