Administrator credite la Agentia Campina – jud Prahova

MKB ROMEXTERRA BANK S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

MKB Romexterra Bank angajeaza administrator credite la Agentia Campina – jud Prahova
Te rugam sa mentionezi in subject pozitia pentru care aplici "Administrator credite".
Persoanele selectate vor fi contactate telefonic ulterior.
Nu vor fi luate în considerare cererile candidatilor care nu îndeplinesc conditiile cerute

CERINTE

Studii universitare (diploma de licenta)
Minim 2 ani experienta in domeniul creditarii
Cunostinte bune de legislatie bancara, contabilitate, analiza financiara si de afaceri
O buna cunoastere a limbii engleze
Abilitati bune de operare PC
Gandire analitica
Abilitati de rezolvare a problemelor
Abilitate de a lucra operativ
Responsabilitate
Spirit de echipa
Flexibilitate
Abilitati bune de comunicare

studii superioare economice
experienta in domeniul creditarii la nivel Companii

MKB Romexterra Bank S.A., held in proportion of 55.32% by MKB Bank, the third Hungarian bank, member of BayernLB from Germany.