Administrator cont la Agentia Campina – jud Prahova

MKB ROMEXTERRA BANK S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

MKB Romexterra Bank angajeaza administrator cont la Agentia Campina – jud Prahova
Te rugam sa mentionezi in subject pozitia pentru care aplici "Administrator cont".
Persoanele selectate vor fi contactate telefonic ulterior.
Nu vor fi luate în considerare cererile candidatilor care nu îndeplinesc conditiile cerute

CERINTE

- Studii medii economice (Diploma de bacalaureat)
- Cunoasterea amanuntita a produselor si serviciilor, a instrumentelor de plata din piata bancara
- Abilitati operare PC
- Atentie deosebita la detalii
- Cunostinte PC
- Aptitudini deosebite de lucru cu clientul (Strong customer orientation)
- Organizat si capabil sa lucreze sub presiune
- Abilitati in rezolvarea problemelor
- Studii postliceale economice
- Studii superioare economice
- Experienta in domeniul bancar
- Detinerea de cunostinte generale din domeniul financiar bancar
- Cunoasterea unei limbi de circulatie internationala, preferabil engleza (nivel mediu)

MKB Romexterra Bank S.A., held in proportion of 55.32% by MKB Bank, the third Hungarian bank, member of BayernLB from Germany.