HR Manager pentru judetul Cluj (Ref: HRMBV)

Eurojobs Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Defineste si implementeaza strategia de resurse unmane in raport cu obiectivele companiei
-Defineste nevoile de personal ale companiei
-Organizeaza si urmareste procesul de recrutare de personal
-Stabileste si imbunatateste strategia si metodele de recrutare si selectie
- Coordoneaza si sustine integrarea organizationala a noilor angajati in cadrul companiei
-Propune si implementeaza politici de motivare a personalului
- Analizeaza si furnizeaza informatii asupra evolutiei angajatilor companiei
-Mentine relatia cu institutiile de stat, etc

CERINTE

-Minim 3 ani exeperienta pe o pozitie similara
-Absolvent studii superioare doeniul socio-uman, drept, econimic
-Cunostinte bune de limba engleza
-Prezinta avantaj cunoasterea limbii germane
-Prezinta avantaj experienta intr-o companie multinationala
-Experienta in utilizarea soft-urilor de resurse umane si salarizare
-Cunostinte foarte bune de legislatie
-Orientat catre rezultate si atingerea obiectivelor in termenele stabilite;
Abilitati foarte dezvoltate de comunicare si relationare, de motivare a personalului, spirit de ehipa
- O foarte buna capacitate de adaptare, acomodare, integrare
- Abilitati de organizare si planificare

Companie renumita din Austria, lider international in domeniul serviciilor de consultanta in resurse umane, cauta pentru clientul sau, HR Manager pentru judetul Cluj.

www. eurojobs4you.com
www.eurojobs.at