CONTABIL / ECONOMIST

Roland Impex

Job expirat

RESPONSABILITATI

- asigura respectarea legii contabilitatii si celorlalte acte normative care reglementeaza aspecte economico financiare la nivel de firma; gestioneaza conturile inscrise in planul contabil general.
- intocmeste zilnic documentele de plati si incasari; le inregistreaza in evidenta contabila.
- intocmeste si raporteaza situatiile financiar contabile.
- urmareste derularea eficienta a operatiunilor financiar- contabile, conform procedurilor.
- participa la intocmirea bugetului anual si la urmarirea executarii lui
- este suport pentru managementul executiv/operativ al companiei
- reprezinta societatea in cadrul controalelor financiare efectuate de institutii ale statului

CERINTE

- Studii superioare economice (de preferat, finante-contabiliate).
- Experienta in domeniu: minimum 1 an.
- Cunostinte foarte bune de operare PC (Office).
- Constituie un avantaj cunoasterea unui program de contabilitate.

Persoana organizata, constiincioasa, responsabila.

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant, tichete de masă.

DESCRIEREA FIRMEI

Viziunea companiei

Brand regional de succes, castigat prin inovatie, imbunatatire continua, si crestere permananeta a gradului de satisfactie a clientilor, partenerilor si angajatilor

Valori actuale

1) Angajatii
2) Technologia
3) Gandirea spre inainte
4) Imbunatatirea continua
5) Perseverenta
6) Inovatia
7) Progresul

Misiunea companiei

Satisfacerea deplina a cerintei de consum a clientilor Roland Impex cu gama completa de produse de panificatie, patiserie si cofetarie, cu angajamentul calitatii in produse si servicii, la preturi competitive, intr-un mediu prietenos si atragator, in locatii usor accesibile, reducand astfel nevoia de calatorie a membrilor comunitatii pentru procurarea produselor dorite.

www.rolandpan.ro