URGENT OPERATOR DE INTERVIU

METRO MEDIA TRANSILVANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Completare de chestionare pe teren prin metoda interviului,
-Aplicare chestionarelor se face pe baza de adrese date de catre Instututul nostru, prin metoda listelor electorale, sau prin metoda drumului aleator,
-Respectarea termenelor de aplicare a materialelor date de catre firma si predarea lor in timp util coordonatorilui zonal.

CERINTE

- Este responsabil pentru obtinerea corecta si in intervalul de timp stabilit de coordonatorul zonal, a datelor din teren.
- Utilizeaza tehnica interviului fata in fata cu respondentul care poate fi intervievat in calitate de persoana fizica sau juridica
- seriozitate

BENEFICII OFERITE

se lucreaza pe baza de contract pe perioada desfasurarii activitatii,
salariu in functie de rezultate,
decontarea transportului,
posibilitatea colaborarii pe o perioada nedeterminata cu un institut de prestigiu.

Compania privata specializata in studii de piata si cercetare sociala, fiind la ora actuala unul din liderii pietei de profit din Romania activand in acest domeniu de peste 13 ani.
www.mmt.ro/