URGENT OPERATOR DE INTERVIU

Metro Media Transilvania

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Completare de chestionare pe teren prin metoda interviului,
-Aplicare chestionarelor se face pe baza de adrese date de catre Instututul nostru, prin metoda listelor electorale, sau prin metoda drumului aleator,
-Respectarea termenelor de aplicare a materialelor date de catre firma si predarea lor in timp util coordonatorilui zonal.

CERINTE

- Este responsabil pentru obtinerea corecta si in intervalul de timp stabilit de coordonatorul zonal, a datelor din teren.
- Utilizeaza tehnica interviului fata in fata cu respondentul care poate fi intervievat in calitate de persoana fizica sau juridica
- seriozitate

BENEFICII OFERITE

se lucreaza pe baza de contract pe perioada desfasurarii activitatii,
salariu in functie de rezultate,
decontarea transportului,
posibilitatea colaborarii pe o perioada nedeterminata cu un institut de prestigiu.

DESCRIEREA FIRMEI

Institut de studii sociale, marketing si publicitate
www.mmt.ro