Tehnician service utilaje agricole

Acredo Resurse Umane

Job expirat

RESPONSABILITATI

Intretinere si reparatii utilaje si echipamente agricole la sediul clientilor:

- receptie si punere in functiune echipamente;
- instruire operatori in privinta modului de utilizare;
- deplasari la sediul clientilor pentru mentenanta echipamente;
- diagnoza si reparatii utilaje si echipamente cand se necesita.

CERINTE

- experienta in intretinere si reparatii utilaje si echipamente agricole sau utilaje de constructii;
- studii medii/superioare in domeniul mecanic sau electromecanic;
- cunostinte solide de electrica si electronica;
- cunostinte bune de mecanica si hidraulica;
- experienta in domeniul diagnozelor electrice / electronice;
- limba engleza la nivel mediu - cerinta obligatorie;
- permis de conducere categoria B.

BENEFICII OFERITE

Se va discuta in urma interviului final.

Acredo Romania reprezinta suportul profesional efectiv, permanent adaptat, ce raspunde nevoii de dezvoltare organizationala la nivelul resurselor umane in cadrul organizatiilor client.

Suntem prezenti in principalele orase din Romania prin sucursalele noastre locale din Bucuresti, Cluj-Napoca, Constanta si Iasi, fiind astfel capabili sa acoperim principalele arii geografice din tara.

Avem capacitatea si resursele necesare de a livra eficient si rapid o gama larga de solutii flexibile din domeniul resurselor umane, cu expertiza pentru toate categoriile de personal: entry, middle level si top management, tineri profesionisti, specialisti, cat si de personal calificat si necalificat in variate sectoare de activitate.

www.acredoromania.ro