Sef de schimb - linie de productie - coater line

OC PROD CONSULTING&SERVICES

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Urmareste procesul de fabricatie si defineste eventualele corecturi sau ajustari
- Conduce o echipa de 4-8 angajati
- Se preocupa de imbunatatire conditiilor de munca
- Impune respectarea procedurilor de lucru si a normelor de securitate si sanatate in munca
- Urmareste exploatarea sistemelor informatice in conformitate cu Regulamentul de Ordine Interioara
- Sa transmita personalului subordonat toate informatiile de care acesta are nevoie.
- Program de lucru full time: 5 cu 8

CERINTE

- Absolvent de studii superioare tehnice (BAC+3, preferabil BAC+5, poate fi din domeniul metalurgie, electromecanica, chimie, stiinta materialelor etc.)
- Experienta de minim 5 luni in coordonarea unei echipe in cadrul unui proces de productie organizat
- Abilitati de comunicare si de luare a deciziilor
- Cunoasterea pachetului MS Office
- Experienta anterioara intr-un mediu de productie
- Este de preferat stapanirea limbii franceze sau engleze, cel putin la un nivel mediu, pentru a facilita participarea la programe de formare profesionala in afara Romaniei
-Cunoasterea liniei de productie cu MAGNETRON
-Competente in electrica, mecanica si automatisme

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant + plata orelor suplimentare, a orelor de noapte si a celor de weekend

OC PROD Consulting and Services este o companie de consultanta in resurse umane ce recruteaza pentru unul dintre clientii sai: companie multinationala ce activeaza in domeniul productiei de materii prime in domeniul constructiilor din judetul Calarasi.