SALES REPRESENTATIVE (Pre-seller) - Locatie: CALARASI

INTERBRANDS Marketing & Distribution SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Daca telul tau este sa devii cel mai bun si sa ajungi in varf, daca iti doresti sa evoluezi in permanenta sau sa depasesti provocarile, Intrebrands M&D este compania unde, prin etica, devotament si inititiativa iti vei putea concretiza toate aceste idealuri.

CERINTE

Cautam colegi care sa accepte provocarea de a promova si a vinde produsele companiei in conformitate cu standardele si politicile noastre; de a gestiona, dar si de a dezvolta un portofoliu de clienti, de a stabili un parteneriat si de a o mentine o relatie de inalt profesionalism cu toti clientii companiei.
Este necesar sa aiba permis de conducere categoria B

BENEFICII OFERITE

Posibilitatea dezvoltarii unei cariere profesionale in cadrul unei companii de renume!
Pachet salarial atractiv

INTERBRANDS Marketing & Distribution SA este compania nr.1 de distributie din Romania, partener al celor mai mari producatori de bunuri de larg consum din lume: British American Tobacco, Procter&Gamble, Nestle, Kotanyi, Vodafone
Ne desfasuram activitatea in toata tara, sediul central fiind la Bucuresti.