Reprezentant vanzari bijuterii

S.C. INVICTA S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Reprezentantul de vanzari primeste (in gestiune) bijuterii din argint si placate cu aur , urmand sa le distribuie magazinelor din zona arondata ( Judetele : Constanta , Tulcea, Ialomita, Calarasi, Giurgiu si orasul Bucuresti-partial ) .
Reprezentatul de vanzari urmeaza sa mentina relatia cu magazinele care deja colaboreaza cu firma noastra ( va analiza nevoile magazinelor , le va vizita , le va vinde marfa de care au nevoie, va intocmi facturile de vanzare , va incasa banii sau va negocia termene de plata, va urmari incasarea banilor ) . De asemenea, va cauta permanent noi clienti in conformitate cu politica firmei .
- intocmeste periodic rapoarte de vanzari
- implementeaza strategiile de vanzare pe termen scurt si mediu
- planifica activitatea de vanzare si asigura realizarea obiectivelor de vanzare ale companiei
- candidatul ideal are o atitudine pozitiva si optimista pentru atragerea de noi clienti si noi comenzi

CERINTE

- masina personala ( firma deconteaza combustibilul consumat )
- carnet de conducere cu vechime de minim 2 ani
- Aspect profesional / business
- Bune abilitati de comunicare si negociere
- acces la internet de acasa ( pentru trimiterea rapoartelor saptamanale ).
- cunostinte minime de word si e-mail .
-disponibilitate pentru deplasari in zona arondata .
-disponibilitatea de a lucra cu bijuterii ( minutiozitate ).
-seriozitate si dorinta de munca .
Va rog sa aplicati , daca este posibil , cu 2 poze recente .

BENEFICII OFERITE

- program de lucru flexibil
- castiguri mari in functie de incasari
- ocazia de a lucra intr-un domeniu atragator
- posibilitate de avansare in ierarhia firmei
- telefon mobil
- decontarea combustibilului

S.C. INVICTA S.R.L. este cea mai mare societate de distributie de bijuterii din argint , aur si placate cu aur din Romania . Compania lucreaza cu peste 1000 de magazine din toata tara si are in stoc peste 100.000 de modele de bijuterii , stocul fiind actualizat lunar cu noi modele .