OPERATOR FACTURARE - Filiala CALARASI

Romstal Imex SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Intocmeste facturi fiscale, facturi de penalizari
- Verifica plafonul de credit disponibil precum si modalitatea de plata si garantia existenta
- Raspunde de intocmirea si emiterea facturilor de stornare
- Emite chitante si opereaza incasari
- Preia si verifica filele CEC si Ordinele de Plata

CERINTE

- Studii medii/superioare
- Experienta de lucru in operarea intr-un program de gestiune – contabilitate
- Responsabilitate, meticulozitate, atentie distributiva
- Rezistenta la stres
- Abilitati de comunicare si de orientare spre client

Romstal este o companie multinationala specializata in comercializarea instalatiilor pentru constructii. Lider de piata in domeniu, ofera clientilor cea mai variata gama de instalatii hidro-termo-sanitare-electrice si servicii la standarde de calitate.

Cu o cifra de afaceri de 400 milioane de euro si o vechime de 15 ani pe piata, Romstal are in prezent peste 1000 de angajati, avand ca misiune de companie cresterea standardului de viata al clientilor sai.