INSPECTOR OPERATII (Securitate)

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Coordoneaza si planifica activitatea personalului din subordine;
- Efectueaza impreuna cu Departamentu Resurse Umane selectia continua a personalului, asigurandu-se ca exista in permanenta o rezerva de personal potential angajabil pentru satisfacerea nevoilor clientilor noi;
- Verifica daca modul in care personalul operativ asigura serviciul la sediul clientilor este in concordanta cu cerintele acestuia precum si cu normele operative interne in vigoare;
- Verifica prezenta la sediul clientului a personalului operativ desemnat ;
- Verifica prin sondaj daca modul in care personalul operativ se prezinta (aspect, pozitionare, activitate) este in conformitate cu cerintele clientului si cu cerintele interne in vigoare;
- Verifica reclamatiile clientului si intervine in activitatea operativa in mod exceptional, pentru rezolvarea situatiilor de urgenta;
- Mentine relatia cu autoritatile din judetele pe care le coordoneaza;

CERINTE

- Experienta intr-un post similar de minim 2 ani in domeniul securitatii;
- Foarte bune abilitati de coordonare si organizare;
- Foarte bune abilitati de comunicare;
- Bune cunostinte de utilizarea PC (OUTLOOK, EXCEL);
- Disponibilitate pentru deplasari.

BENEFICII OFERITE

- Salariu fix;
-Tichete de masa;
-Telefon mobil;
- Masina.