Global Trainee

PicOil Info Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Global Trainee este un program care presupune:
- angajarea in Tenaris Silcotub pe o pozitie ce concura cu interesele, abilitatile si competentele fiecaruia
- Training si instuire la nivelul unei firme mutinationale de prestigiu
- rotatia posturilor si recomandarea pe o pozitie finala la sfarsitul stagiului de 2 ani

CERINTE

- Absolvirea unei facultati de inginerie (in special mecanica, metalurgie, electro), IT sau studii economice
- 0-3 ani experienta
- Cunoasterea limbii engleze la nivel cel putin mediu
- Pro-activ, deschis la multiculturalitate, automotivat, orientat spre obiective, orientat spre echipa

BENEFICII OFERITE

- O echipa tanara, un mediu dinamic de munca
- Training si instruire
- Salarizare atractiva
- Deplasari in tara si in strainatate

DESCRIEREA FIRMEI

Training si Consultanta resurse umane
Asista firma multinationala Tenaris - lider mondial in productia de tevi de otel fara sudura